Газеттер

Шығыс Қазақстан облысында қызмет көрсететін бұқаралық ақпарат құралдарының тізімі

Шығыс Қазақстан облысының жетекші  басылымдық бұқаралық ақпарат құралдарының тізімі

БАҚ атауы

Таралу аумағы

Редакторы,  редактордың орынбасары

Телефондары, электронды мекенжайы

Дидар ШҚО Айтмұхамбет Қасымұлы Қасымов   didar_red@inbox.ru
8-72-32, 47-15-38 (қабылдау бөлмесі)
Рудный Алтай ШҚО Мейір Айдарқанұлы Тоқабаев raltay@ukg.kz
8-72-32, 47-89-81
7 дней ШҚО Вадим Геннадьевич Обухов 7days@vko.kz
8-72-32, 25-07-12 (ф.)
Flash! ШҚО Денис Георгиевич Данилевский flash@ukg.kz
8-72-32, 24-83-72 (тел./ф.)
Регион-Press ҚР, ТМД елдері Людмила Ивановна Козловская region@ukg.kz
www.region-press.kz
8-72-32, 55-15-35
Устинка + ШҚО Ольга Николаевна Ушакова 8-72-32
Пр. 52-66-10
news@ustinka.kz
Мой город Өскемен қаласы Ирина Стракатова 8-72-32
GazetaMG@yandex.ru
25-96-29, 25-15-87
Наше дело - информ ШҚО   Вадим Васильевич Барташ nd@relkom.kz
8-72-22, 56-08-35
Семей таңы – Вести Семей ШҚО Риза Асанқызы Молдашева stan@relcom.kz  
8-72-22
52-36-57
56-08-03
Ертіс өңірі ҚР Қайрат Зекенұлы Сабырбаев info@ertis.kz
redactor@ertis.kz
8-72-22, 56-15-87, 56-19-54 (ф.)
Өскемен ҚР Серікхан Қалибекұлы Ахметов 8-72-32, 78-24-59
Абай елі
(Абайский район)
Абай ауданы Сәуле Нуртазина   8-722-52, 9-23-43
Арай – Луч Катонқара-ғай ауданы Мұрат Естайұлы Асанов 8-723-41, 2-14-60
Аякөз жаңалықтары Аякөз ауданы Серікболат Әбдікәрімұлы Жакенов 8-722-37, 3-06-00, 3-34-17
Бесқарағай тыңысы Бесқарағай ауданы Асылбек Қожахметұлы Қожахметов 8-722-36, 4-45-02, 9-17-37
Вечерка Риддер қаласы Людмила Николаевна Москвичева 8-723-36, 2-50-91 8-777-145-51-19
Достық Зайсан ауданы Әмина Сакиқызы Сақажанова 8-723-40, 2-13-78, 2-19-03 (ф.)    
Жұлдыз – Новая жизнь Көкпекті ауданы Айжан Абдрахманқызы 8-723-48, 2-16-02, 8 777 231 65 64
Заря Востока   Зырян ауданы Ольга Владимировна Болдакова 8-723-35, 6-34-72  
Лениногорская правда   Риддер қаласы Наталья Павловна Лаюрова 8-723-36, 4-14-31 (ф.), 4-21-28
Жерұйық Риддер қаласы Наталья Павловна Лаюрова 8-723-36, 4-14-31 (ф.), 4-21-28, 4-22-60
 ЛЗ-сегодня Шемонаиха ауданы Мария Никифоровна Абзалимова   8-723-32, 3-12-36, 3-15-34
Огни Прииртышья Глубокое ауданы Ирина Дмитриевна Немченко   8-723-31, 2-14-89, 2-11-47 (ред.)
Пульс района Бородулиха ауданы Екатерина Анатольевна Бойченко 8-723-51, 2-16-60
Қалба тынысы Жарма ауданы Қайрат Қадесұлы Жақсыбаев 8-723-47, 6-52-86, 6-56-50
Рауан – Заря   Күршім ауданы Бақыт Қалиқапасқызы Жұматова 8-723-39, 2-16-48, 3-31-15
Тарбағатай Тарбағатай ауданы Ерғали Қалиоллаұлы Жумахан 8-723-46, 2-12-64 (ред.)
Уақыт тыңысы - Пульс времени Үржар ауданы Сәбит Сыдықұлы Шөмшеков 8-722-30, 2-25-09, 2-13-80
Уба-информ Шемонаиха қаласы Светлана Анатольевна Лола   8-723-32, 3-19-37, Ф.3-38-62
Ұлан таңы - Уланские зори Ұлан ауданы Жансап Шыңғысұлы Жанғозин 8-723-38, 2-73-73
Шар тынысы - Шарский вестник ШҚО Рамазан Кенжеханұлы Белдібаев 8-723-47, 2-10-99
Шемонаиха шұғалысы Шемонаиха қаласы Гүлнәзира Құттыбайқызы Есенбекова   8 723-32, 3-38-63
Ақ бұлақ Глубокое ауданы Қуатбек Әділбекұлы Мамаев 8 -723- 31, 2 11-47

 

Парақтың құрылған/өзгертілген күні: 01.02.2012 / 08.02.2012